Küünetehniku eriala:

Marina Borodajeva
Küünetehniku koolitus  – KosMed, 2001

Töötab küünetehnikuna  2001. aastast  ja omab pikaajalisi erialaseid kogemusi.
Täiskasvanute koolitaja aastast  2001.
Olulised täiendkoolitused 2004-2015:
Nail art, akrüül, mahuline akrüül, erialane täiendkoolitus – MereneidThe flat acrylic design course – Jelena Maltseva Disainiakadeemia (Moskva)
Geelikoolitus   –  Christrio, Küünte disaini Instituut (Moskva)
Prantsuse maniküüri tehnoloogia ja disain, kunstkuunte disain ja tehnoloogia,  akrüülidisan, geelidisain   – Evart (Moskva)
Color gel design, color acrylic design,art of nail painting, china artistic nail design,  professional pedicure  cising electric apparatus  –  Angelika  Yermak´s European Academy of nail art (Riia)
Nail school of Intelligent  Beauty Congress
Gelfrensh design, gelpaint nail design level 1, 2 – Viis Ilusalong
Gel deco, gel secrets, high speed art design of nails – Juliia Bilei, Baltic Forum Beauty
Mix gel correction – Irina Giblett,  Nail design excellence
IBX system education program 2015  (Riia)


Natalija Bersenjova
Lõpetanud küünetehniku kursuse aastal 2001  SVS koolituskeskuses  St.Peterburis. Oma tööd küünetehnikuna alustas aastal  2001. Täiskasvanute koolitamise kogemus on ca 5 aastat.

Täiendkoolitused:
2005 –  meditsiiniline, bioloogiline,  pediküür, geelküünte paigaldamine, Mai kool (St.Peterburg)
2006 – akrüülküünte paigaldamise kursused, Mereneid (Tallinn)
2008 – küünte disain, Mereneid (Tallinn)


Svetlana Vikultseva
 2003 – maniküür, pediküür, IREK

2004 – akrüül-,kangas-ja geelitehnoloogia koolitus, Mereneid
2004 –  nail-art, Mereneid
2004 – küünte disain, ruumiline, 3D ja pinnaline  akrüüldisain,  Star Beauty ilukool
2006 – mahuline akrüüli koolitus, Mereneid
2010 – küünte disain, Studio Schell
2010 –  geelidisain, maalingud, Lively Studio OÜ
2012 – koolitaja väljaõpe: Instructor for gel educational programs, Iluakadeemia
2014 – glamlaki koolitus, Glamlak
2014 – sooja parafiini koolitus, Super nail pro, BeBare, Arcocere depileerimine, WTF, Tradehouse
Mitmete erialaste võistluste võitja või osaleja  2010-2011
Butterfly Beauty ilusalongi omanik


Rita Jastrebova
2011 – Ettevõtluskoolitus Sinu Koolituspartner OÜ

2012 – Ripsmete keemiline koolutamine, kulmude värvimine ja korrigeerimine  Dinski Erakool
2012 – Maniküür, pediküür, küünte disain, depilatsioon Dinski Erakool
Täiendkoolitused:
2014 – Geellakkide tootekoolitus
2014 – BeBare ja Acrocere depilatsioon
2015 – Nail art geellakkidega
2015 – IBX System koolitus
2015 – Brasiilia depilatsiooni koolitus
2016 – Sooja näoparafiini hooldus
2016 – Biothea nahahoolduskoolitus
2017 – Klassikalise näohoolduse baaskoolitus
Töökogemus al. 2012, koolitaja maniküüri/pediküüri alal al. 2017

Juuksuri eriala:

Galina Lissina
Lõpetanud 19. Tehnikakooli juuksuri erialal.  Aastail 1980 -1991 töötas juuksurina  Teeninduskombinaadis  Junor.

Aastast 1992 töötab eraettevõtjana.  Omab enam kui 30-aastast tööalast kogemust. Täiskasvanute koolitamisega tegeleb üle 10 aasta.
Olulised täiendkoolitused:
Sergei Zverevi, Tamara Korjagina ja Irena Slinko seminar – 2007, Moskva
Osaleb iga-aastasel Ilumessil ning selle raames toimuvatel seminaridel ja koolitustel
Pidevalt  SIM, Goldwell, Londa, Schwartzkopf ja Evald seminarid, Ganushkini seminar Moskvas
Regulaarselt osaleb  juuste värvimise ja soengute tegemise seminaridel  (Riia, Ateena, Minsk)

Olga Kozlovtseva
Lõpetas  Jõhvi Kutsekeskkooli juuksuri erialal aastal  2001. Tööd juuksurina alustas aastal 1997. Omab ligi 17-aastast töökogemust juuksuri erialal. Täiskasvanute koolitamisega tegelenud üle 5 aasta.

Olulised täiendkoolitused:soengud pikkadele juustele, juuste pikendamine, juuste sirgendamine keratiiniga

Pille Kruuse
2012 – Dinski Erakool, juuksuri eriala
2012 – 2019 30 erialast täiendkoolitust:
Eesti meigikunstnike Ühendus
Tradehouse
Alter Ego Italy
Oleplex Estonia
Tallinna Rahvaülikool
2018 – Praktikajuhendajate koolitus – Eesti Juuksurite Ühendus
Töökogemus al. 2012
Koolitajana alustanud 2019

Julia Tretjakova
1993 – juuksuri individuaalväljaõpe

AS”AKO” Elle Eichelmann, Rakvere
2004 – Ärijuhtimine, Mainor
2011 – Julia Ilusalong, juuksur, omanik
Erialased täiendkoolitused:
– juuksepikendused; keratiin, teip
– Inebrija värvikoolitused
– iga-aastased Schwarzkopf, Goldwell, Sim täiendkoolitused
Erialane staaž üle 25 aasta.
Täiskasvanute koolitaja kogemus aastast 2011.

Kosmeetiku ja jumestaja eriala:

Svetlana Dovbõš
Lõpetas Iluteeninduskooli 1998. aastal.  Aastast  2001 töötab kosmeetiku  ja ripsmete pikendamise alal. Täiskasvanute koolitamise kogemust on üle 10 aasta.

Olulised täiendkoolitused:
2001 – Ilu Creativity course
2006 – püsiripsmete paigaldamise kursus
2006 – nabarõnga augu tegemise kursus, Glenberg Grupp (Riia)
2006 – kõrva&ninaaugu tegemise diplomeeritud konsultant, Blomdahl Medical
2007 – püsimeigi kursus (Tallinn)
2009 – mesoteraapia koolitus (Tallinn)

Arina Smirnova
Kõrgharidus  – 1993, Riia Tehnikaülikool

Klassikalise massaaži koolitus – 2003, Avicenna Erakool
Kosmeetiku koolitus – 2003
Dinski Erakooli koolitaja aastast 2005.
Olulised täiendkoolitused:
2003 – aroomiteraapia
2003 – refleksoteraapia
2003 – sculpturing massage  – Läti,Riia
2004 – massaaži kursus –  prof.Vasichkin,  Läti, Riia
2006 – taimassaaž –  M.I.massaažikool
2007 – kosmeetika kursus, shaping massage –  Itaalia
2007 – Shaping, Draining, Lifting body massage; Bioline Jato,Trento,  Itaalia
2008 – suhtlemispsühholoogia kursus – GRC
2009 – ärikursus – GRC
2011 – mesoteraapia  – SM Kool
2016 – Primaluce Exforadiance, Lifting Code Diffusion Filler,
Age Beauty Secret, Reveillance, Details of Beauty;
– Desense Couperose face product lines and Lift Up face massage;
– Daily Ritual, Linea+ and 24.7 Naturbalance face product lines;
A,B,C Operative Schemes, Caresse and Welcome Touch face massages; Bioline Jato, Trento, Itaaalia
Dinski Erakooli koolitaja aastast 2005.

Jevgenia Lapotškina
2006 – kosmeetiku Kutsetunnistus
2007 – kosmeetik, Eesti Esimene Erakosmeetikakool (Rahvusvaheline Sidesco-kool)
2007 – püsiripsmete paigaldamine Perfect Silk Lashes, Glenberg Grupp OÜ, Tln
2012 – Licence I pigmentation LONG-LINER Conture Make-up Method, Munich, Germany
2016 – piercing, Õppekeskus Развитие, VF
Erialane töökogemus üle 10 aasta, koolitaja kogemus al. 2015

Lilia Zubanova
2012 – Suhkrudepilatsioon, Alexandra Professional, VF
2016 – Qualified Body Sugaring Practitioner, Alexandra Professional, USA
2019 – Qualified Body Sugaring, Educator , Alexandra Professional, USA
Töökogemus al. 2012
Koolitaja kogemus aastast 2016; koolitaja kvalifikatsioon 2019

 Jekaterina Kirss  lapsehoolduspuhkusel
2014 –  kosmeetiku koolitus, Dinski Erakool
Olulised täiendkoolitused:
2014 – Gel Nail Polish, Butterfly Beauty, Tartu
2014 – algologie AHA-peeling training, Profetica OÜ – Algologie (France) Distributor in Estonia
2010 – Radiesse preparation application course, Princess
2011 – Medical Practic  training – Объемно-контурная пластика лица
2013 – The use of fillers based on hyaluronic acid in aesthetic medicine, Princess
2016 – MesoActive&advanced anti-age treatment, GIGI Cosmetics Labs

Olga Kotkin
2016 – Kosmeetik, Dinski Erakool
Olulised täiendkoolitused:
2016 – mikromesoteraapia, Mesoestetic SIA Dinastija LV
2017 – Advanced Medical Aestethiks, Mesoestetic SIA Dinastija LV
2017 – Mediblock tootekoolitus, Unique Natural Academia, Moskva
2017 – modelleeriv massaaž, Clemathis VIVa Clapp OÜ
2017 – Pro You Professiomal tootekoolitus
2018 – Mesoestetic mesopeel chemical peels SIA Dinastija LV
2018 – Anatomy head and neck, Zemskova Massage School, Moskva
2018 – Chiromassage IQ-1, Zemskova Massage School, Moskva
2018 – haigusõpetuse koolitus iluteenindajatele,Tartu Tervishoiu Kõrgkool

Anna Kiprovski
2016 – suhkrudepilatsioon, JSA, Riia
Choice of Eyebrows, Armpit, Upper Lip, Leg, Bikini
2019 – kosmeetik, Dinski Erakool
Suhkrudepilatsiooni koolitajana alustanud 2019

Jekaterina Terentjeva
2017 – näo depileerimine, kulmude sugaring ja taastamine; BrowMaster, SPb, VF

2017 – kulmude modellerimine, koloristika, värvimine, henna, biotattoo; BrowMaster
2017 – ripsmete biokoolutamine,lamineerimine,botox; BrowMaster
2017 – ripsmepikendused; Perfect Studio, SPb, VF
2018 – volüümripsmed; Perfect Studio
2018 – Complex Styling; ProVzgljad, SPb, VF
Koolitaja kogemus al. 2017

Krestina Kuklina
2012 – jumestaja, Dinski erakool
Töökogemus al.2012, koolitaja al.2015

Ripsme- ja kulmutehniku eriala:

Olga Shmidt
2005 – küünetehniku ja juuksuri koolitus , Iluinstituut
2005 – Eyelash extensions koolitus
2008 – ripsmetehniku koolitus, Stiil OÜ
2010 – koolitaja väljaõpe jaapani ripsmepikenduse tehnoloogia alal – Trainer EETR 1001026, Glamlashes
2013 -kosmeetiku koolitus, Dinski Erakool
2015 – volume eyelash extensions training , Glamlashes
Mitmete erialaste võistluste võitja või osaleja  2008-2010

Oksana Žužlova
2012 – klassikaliste ja püsiripsmete ripsmete paigaldamine, Viktoria Beauty, Tartu
2014 – Velvet and Volume eyelash extensions koolitus, Viktoria Beauty, Tartu
2015 – volüümripsmete paigaldus, Dinski Erakool
2015 – ripsmete, kulmude värvimine ja korrigeerimine, Dinski Erakool
2015 – volume super curve mix tecknique, master, Daria Bondareva, Tartu
2016 – depileerimine, Dinski Erakool
2016 – ProBrows FullGlam Eyebrow Design Training, Siiri Tabri
2016 – Volume 2-3 D curve mix tecknique, Lash&Brow Studio, Eesti
2016 – Hollywood Volume Eyelash Extension, Sophie Training Center
2016 – Perfect volume eyelash extensions, IREK, Tartu
2016 – Professional Eyelash Extension Course Volume Method 5-7D, Ala Rio, Tartu
2017 – Technique Lash-to-Lash, Sophie Training Center
2017 – Perfect Russian Volume Eyelash Extensions, Sophie Training Center
Mitmete erialaste võistluste võitja või osaleja 2015-2016
(Baltic Beauty Cup, Kolibri Europe Championship)
2018 – Rahvusvaheline ilufestival „Невские Берега“, Sankt-Peterburg ripsmetehniku eriala konkursi võitja

Valeria Mamontova
2013 – kosmeetik, IREK

2013 – kehahooldused, Germaine de Capuccini
2013 – Anna Lotan näohooldused
2013 – ripsmepikenduste tehnoloogia, Viktoria Beauty, Tartu
2013 – ripsmetehnik ,Viktoria Beauty, Tartu
2013 – Dr.Renaud näohooldused
2013 – Dr.Renauld kehahooldused
2013 – Qualified body sugaring practitioner Makea Lady (Sankt Peterburg)
2013 – Glam lac seminar koolitus
2014 – Velvet ja Volüüm ripsmetepaigaldamise täiendkoolitus (Viktoria Beauty OÜ )
2014 – geelidisaini koolitus
2015 – Volume super curve mix tecknique, Daria Bondareva, Tartu
2015 – Lash-Meikeri kutse haridus(RUS)
2016 – kohtuniku koolitus, IRIS´K Professional
2016 – ripsmepikenduse võistluste rahvusvahelise klassi kohtunik, IRIS´K Professional
2016 – Beauty look technique for complex modeling eyelash
2016 – Beauty look technique voluminous extension. Of top and bottom Lashes (4D-8D volume)
2016 – Professional Eyelash Extension Course Volume Method 5-7D, Ala Rio, Tartu

Massaaži eriala:

Arina Smirnova
Kõrgharidus  – 1993, Riia Tehnikaülikool

Klassikalise massaaži koolitus – 2003, Avicenna Erakool
Kosmeetiku koolitus – 2003
2016 – Primaluce Exforadiance, Lifting Code Diffusion Filler,
Age Beauty Secret, Reveillance, Details of Beauty,
– Desense Couperose face product lines and Lift Up face massage;
– Daily Ritual, Linea+ and 24.7 Naturbalance face product lines;
A,B,C Operative Schemes, Caresse and Welcome Touch face massages; Bioline Jato, Trento, Itaaalia
Dinski Erakooli koolitaja aastast 2005

Svetlana Stroganova  lapsehoolduspuhkusel
2014 – klassikalise, tselluliidivastase ja lümfimassaaži koolitus, Dinski Erakool
2014 – kosmeetilise massaaži koolitus, Dinski Erakool
2015 – kosmeetikaalane koolitus: probleemse naha hooldamine, Jannsen Skin Care Academy

Olesja Gainullina
Eesti Massaaži- ja teraapiakool :
2008 – Klassikaline rootsi massaaž , OnSite-, mee- ja kupumassaaž
Dinski Erakool:
2013 – kosmeetik, jumestus, näohooldus, ripsmepikendused
2015 – klassika-, lümfi-, kivi- ja neurosedatiivne massaaž
2016 – pediküür&geellakk
Algologie base training – Profetica OÜ, 2013
Ettevõtluskoolitus -Tartu Haritlaste Liit, 2013